Lees verder
Tech Tour en het Bio-based Industries Consortium organiseren het Tech Tour Circular 2026 programma op 11-12 mei 2026 in Gent, België.

Het evenement bestaat uit meerdere ronden met live en online sessies waar belangrijke spelers uit de circulaire ontwerp- en economiesectoren toegang krijgen tot vooraanstaande MKB’s/KMO’s en andere bedrijven (die op zoek zijn naar strategische financiering en partnerschappen voor de groei en inzet van hun technologieën en productieprocessen).

Het programma is ontworpen om start-ups te helpen die technologische oplossingen ontwikkelen op verschillende gebieden. Op 11 mei is er een netwerkdiner met pitches. Op 12 mei zijn er verschillende keynote speeches en pitching sessies over de volgende onderwerpen:

  • bio-economie
  • chemie en kunststoffen
  • bouw en infrastructuur
  • voer, voedsel, vork
  • waterkringlopen
  • productie en materialen

s Middags is er een live presentatie van studententeams die deelnemen aan de BISC-E 2026 Biobased Student Challenge.

Ontmoet de top 30-36 game-changers in Circular Economy, op zoek naar ontplooiing en groei, investeringen, financiering en partnerschappen, op 11 en 12 mei 2026 in Gent!

Zie de Tech Tour website voor details

Beeld: Mooauan/Shutterstock